Prasátko Slezina - Parodie

29. prosince 2015 v 14:40 | Dvě TeRezi A |  Animované pohádky
Rádi se čas od času na internetu podíváme na parodii různých pohádek. Tak jsme také objevili dnes už v naší rodině velice oblíbenou Slezinu, domácky "Slézu". Je to parodie na Prasátko Peppa. Slezina je ale nejen srandovnější, dá se říct, že i tvořivější. Parodii prasátka Peppy a její rodiny vytvořil ve třinácti dílech kovy_gameballcz. Za nejlépe vydařený považujeme první pilotní díl - Obrázek.
Prasátko Slezina žije v podobném domku jako prasátko Peppa se svou rodinou. Slezinina rodina: malý bratříček Merlin, maminka Lenina, tatínek Evžen, babička Putina a dědeček Kryplín.
První díl - Obrázek: Maminka Lenina si nechala zarámovat moc hezký obrázek Merlina a Sleziny. Lenina se rozhodne, že by si měli ten obrázek pověsit na zeď. Ale tatínek Evžen chce obrázek pověsit sám. Lenina k tomu svolí a chce po Evženovi, aby než se vrátí z nákupu, obrázek pověsil. Lenina odjede svým červeným autíčkem a děti s Evženem zůstanou doma. Tatínek Evžen se chystá pověsit obrázek, ale děti se strachují, protože dobře ví, že to tatínek Evžen "zase ZKONÍ". Tatínek Evžen se nenechává zviklat, vezme tužku, udělá křížek a klepne kladívkem na hřebíček. Sám se diví, že se vůbec nic nestalo. Najednou se objeví ve zdi prasklina. Evžen se snaží zakrýt prasklinu obrazem, ale už je moc pozdě, prasklina se neustále zvětšuje. Evžen doufá, že když vytáhne hřebíček ze zdi, bude to vypadat jako umělecké dílo a Lenina ho nesežere k večeři. Když ale hřebíček vytáhne, způsobí, že se zeď proboří. Zkouší díru zamaskovat za obrázek, ale nepomáhá to. Tak nakonec vyplní vzniklou díru cihlami, na každou poklepe zednickou lžící, ale kde je však malta, zůstává záhadou. Tatínek Evžen nahazuje omítku, ale jak bude dům vypadat z venku ho zřejmě nezajímá. Potom Evžen stěnu vymaluje, ale odlišným odstínem od původní výmalby. Najednou odlišný odstín zázračně mizí. Děti i tatínek jsou ale celí ušpinění od barvy a všude se válí kousky rozpadlé zdi. Nejdřív umyl tatínek děti ve vařící vodě, pak Slezina vysála nepořádek v kuchyni a vtom už se Lenina vrací ze svých zběsilých nákupů. Tatínek si myslí, že nevyjede kopec, ale mýlí se. Všichni předstírají, že stále ještě čtou. Maminka Lenina vchází do dveří a vidí, že obrázek ještě není pověšený. Ale Lenina je zřejmě po svých nákupech uklidněná. Pověsí obrázek a Evžen namítne, že je trochu nakřivo. Slezina řekne mamince Lenině, že tatínek Evžen se celou dobu flákal, jenom si prý četl. Tatínek šeptá: "ticho růžová, že ti zakroutím krkem..." a stejně jako děti začne předstírat záchvat smíchu. The End (vyprávěla Terezka)
Terezka vymalovala na počítači obrázek prasátka Sleziny a její rodiny

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama