Spadla z nebe

3. února 2016 v 13:47 | Dvě TeRezi A |  České a slovenské filmy
Spadla z oblakov, Majka z Gurunu

Na slovenské televizi nedávno opakovali legendární seriál pro děti. Terezčin táta rád sleduje staré slovenské seriály a filmy, takže asi tři až čtyři díly si spolu s Terezkou pěkně užili.
Jak jsme zjistili, těch dílů je asi třináct a dají se pustit na YouTube.
1. díl: Děti si hrají v lomu u jezera ("Babi, to není lom, to je Kozmolom!"). Kluci z jedné party si hrají s kosmickou raketou, mají své středisko Kozklub s imaginárními počítači, kde navigují a pomáhají imaginárním kosmonautům. "Vyladit obrazovku!"-"Obraz jasný, zmizni!" Sestrojili raketu, ale tomu nejmenšímu klukovi se moc nelíbilo, že poletí jako první v té raketě na měsíc. A tak ukradl klukům z druhé party nejlepšího angoráka na světě - běloučkého Jožu. "Mrkev?"-"Tak se žádná raketa nejmenuje..." Kluci nazvali svou raketu MRK (zkratka pro Mezinárodní raketový koráb). Ale děti z druhé party svého šampiona Jožu hledají, a vědí že Kozklubáci v tom mají prsty... Kozklubáci odpalují raketu Mrk i s králíčkem Jožou a doufají, že poletí až ke slunci, ale... chudák chlupáček Jožo, naštěstí to přežil, ale je od prachu celý špinavý až za ušima ... Najednou se objeví na nebi záře "Pozritě, co jsme urobili ..." "Haló, haló, tu Felix..." "To je hrozné, co ta Bratislava vysílá." Kluci jsou poněkud vyplašení, raději se rozejdou do svých domovů ... Druhý den jdou kluci lesem do Kozmolomu a najednou..."Tam někdo je?!"-"Máš vlčí mhu." Po jezeře se prochází dost divná holka, co má za hlavou prskavku a na nohou suprové červené holiny ...
2. díl: Kluci uviděli Majku na vodě a měli strach, že se utopí, a tak k ní plavali, protože netušili, že Majka je mimozemšťanka. Pak to zjistili. Majka měla ale opasek, který jí poskytoval různé informace. Kluci se jí zeptali, jestli mluví slovensky. Chtěli ji přivítat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veronika Veronika | 3. února 2016 v 13:57 | Reagovat

please klikni + mozes sa aj zapojit (:
http://dollarson.xyz/index.php?ref=39798

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama