Studentský maraton

18. srpna 2016 v 13:08 | dvěTeReziA |  České a slovenské filmy

Studentský maraton

na i-vysílání jsou k dispozici studentské filmy, které byly na Letní filmové škole v Uherském Hradišti. Nás zaujaly animované filmy. Také bychom se chtěli o takovou tvorbu pokusit, ale zatím jsme ustrnuli na zvuku...
Z animovaných filmů se nám asi nejvíc líbily tyto:
KRONIKA, příběh dvou skautů v cestě za pokladem, dospělák vzpomíná na své dětství, kdy s kamarádkou hledali v přírodě poklad. Autor Vojtěch Dočkal z Univerzity Tomáše Bati.
CUKROVINY CIGARETY, videoklip písně skupiny Dědovy blechy. O jednom malém klukovi, který si chrání svůj svět, "za nic bych neměnil ..." od Vladimíra Daťky z Univerzity Tomáše Bati.
ERWIN ten se nám hodně líbil, je docela vtipný. Babička a kočka mají novou mikrovlnku. Babička zkouší mikrovlnku zprovoznit, ale kočce se mikrovlnka také velmi líbí. Autor Petr Jindra z Univerzity TB.
ZA SKLOM další videoklip. Píseň skupiny Korben Dallas. Autor Tomáš Červený z FDULS ZČU Plzeň.
PÉRÁK (Stín nad Prahou) trochu moc kečupové (na nás), ale jinak celkem napínavé. Mýtický hrdina z protektorátních legend bojuje proti nacistům, kteří touží zprovoznit něco jako Golema ježkem v kleci. Autor Marek Berger z FAMU Praha.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama